Радилися з освітянами району

12 серпня у Вараській районній державній адміністрації пройшла нарада з начальниками відділів освіти, культури, молоді та спорту територіальних громад Вараського району.

В  нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, радник голови райдержадміністрації Дмитро Андрєєв, керівник апарату адміністрації Анатолй Мосійчук, директор КНП «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Волочнюк, в.о. начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту райдержадміністрації Інна Креденсир,  представники держпродспоживслужби та Вараського районного управління ДСНС.

На порядок денний виносилося два основних питання, щодо стану проведення вакцинації в територіальних громадах району, зокрема серед працівників галузі освіти громад та стан підготовки  закладів освіти до нового навчального року з врахуванням реформи шкільного харчування.

Олександр Волочнюк доповів про вакцинацію педагогічних працівників та проблеми, що виникають, наголосив на важливості вакцинації та запропонував скласти списки вчителів для вакцинації.

Начальник ВОППЗ та ЦЗ Вараського РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець розповів про кількість пожеж в районі та основні причини, що приводять до їх виникнення. Розкрив проблемні питання щодо пожежної безпеки у закладах освіти.

Начальник Володимирецького управління держпродспоживслужби Олександр Петрук звернув увагу на матеріально-технічний стан харчоблоків та їдалень в школах, проведення експертизи води та формування чотирьохтижневого меню для шкільних їдалень. Підкреслив важливість використання під час ремонтів в школах сертифікованих матеріалів та фарб.

Розглянули також і інші питання, проходження медичного огляду педпрацівниками, підготовку до відзначення 30-ї річниці незалежності України. Перший заступник голови адміністрації Юрій Козярець наголосив на важливості питання вакцинації педагогічних працівників району для  повноцінного функціонування навчальних закладів, якщо район перейде у помаранчеву зону та 80% вчителів не вакцинуються, учні не підуть до школи. Питання дуже важливе та знаходиться на контролі Президента України. Діти району повинні якісно та безпечно навчатися.