Регуляторна політика та підприємництво

Регуляторна політика

Закони

Закон України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“;
Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“

Постанови

Постанова КМУ „Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта“

Розпорядження голови РДА від 25.03.2021 № 44 “Про координаційну раду з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації”

Рекомендації щодо планування розвитку малого та середнього підприємництва, розроблені проектом технічної допомоги FORBIZ у межах ініціативи Європейського Союзу EU4Business за участі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

З метою підтримки та просування товарів, робіт та послуг українських виробників, сприяння у встановленні ділових зв’язків із потенційними партнерами закордоном Державною установою «Офіс з просування експорту» розроблено сорсингову платформу.

Це онлайн-каталог українських експортерів, що дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Щодня каталог поповнюється новими українськими експортерами. Для іноземного імпортера це своєрідний фільтр надійності, адже на платформу потрапляють лише верифіковані компанії.

Зареєструватися  на сорсинговій платформі можна через особистий кабінет на сайті ДУ «Офіс з просування експорту», обравши послугу «Сорсинг» та заповнивши необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт (https://epo.org.ua/epo_profile/sourcing_service_page/).

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам, які відповідають наступним критеріям:

1. Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.

2. Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.

3. Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійської мови.

4. Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.

5. Наявність веб-сторінки/детального сайту/візитки англійською мовою.

З вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися за посиланням:

https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/.

Ознайомитися із структурою та наповненням сорсингової платформи можна за посиланням: https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/.

Для отримання додаткової інформації та допомоги українські компанії можуть звернутись до фахівця ДУ «Офіс з просування експорту» Валентини Ляшенко, написавши лист з детальним описом запиту на електронну адресу: vliashenko@epo.org.ua.