Повідомлення про оприлюднення Проєкту детального плану території для розміщення та будівництва об’єктів вітряної енергетики (вітрових електростанцій) на території Красносільської, Новаківської сільських рад та Володимирецької селищної ради (за межами населених пунктів) Володимирецького району Рівненської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

На виконання вимог п.4 ст. 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Володимирецької РДА розміщено проєкт Детального плану та Звіт про СЕО.

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: 

«Детальний план території для розміщення та будівництва об’єктів вітряної енергетики (вітрових електростанцій) на території Красносільської, Новаківської сільських рад та Володимирецької селищної ради (за межами населених пунктів) Володимирецького району Рівненської області».

ДПТ розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних цілях та визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки території, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: 

  Вараська районна державна адміністрація Рівненської області.

  3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

  а) дата початку та строки здійснення процедури:

  Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, громадське обговорення звіту про СЕО та проекту ДПТ розпочато з дня їх оприлюднення на сайті Вараської районної державної адміністрації – 26.05.2021 р. та триватиме до 26.06.2021 року включно. 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): 

Спосіб участі громадськості – шляхом надання письмових зауважень та пропозицій. Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку громадського обговорення і анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 

З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, в тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проекту документа державного планування 

З ДПТ та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у відділі будівництва та інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації за адресою: 34300, Рівненська область, смт. Володимирець, вул. Грушевського, 56 та на офіційному сайті РДА https://varashrda.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: 

Відділі будівництва та інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації за адресою: 34300, Рівненська область, смт. Володимирець, вул. Грушевського, 56, у т.ч. в електронному вигляді на пошту arhitek@varashrda.gov.ua. Строки подання зауважень і пропозицій з 26 травня до 26 червня 2021 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 

Відділі будівництва та інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації за адресою: 34300, Рівненська область, смт. Володимирець,
вул. Грушевського, 56.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: 

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Детальний план території вітрових електричних станцій

Звіт стратегічно-екологічної оцінки вітрових електричних станцій