На Рівненщині найнижча летальність від COVID-19


За весь час пандемії Рівненщина залишається регіоном із найнижчою летальністю від COVID-19 по всій країні. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Незважаючи на відносно високий рівень захворюваності, область має найменше смертей від Covid-19.На сьогодні коефіцієнт летальності на Рівненщині становить 1,5% при 2,3% по Україні. Такі показники область має завдяки самовідданій праці наших медиків», – повідомив Віталій Коваль.

За його словами, за час пандемії Рівненщина була в трійці лідерів серед регіонів України по кількості тестувань. За період пандемії в області зроблено 305 тисяч ПЛР тестів та майже 83 тисячі досліджень швидкими тестами.

«Широке охоплення тестуванням населення області сприяє швидшому виявленню заражених та своєчасному наданню медичної допомоги. А правильне моделювання маршруту пацієнта – дозволяє запобігти перевантаженню медзакладів», – зазначив очільник області.

За словами головного санітарного лікаря області Романа Сафонова, найменша летальність серед областей України в нас обумовлена як демографічними особливостями регіону, так і належною організацією медичної допомоги.