На Рівненщині 109 аграріїв отримали пільгові кредити на посівну


За тиждень ще 20 аграріїв області отримали пільгові кредити на посівну. А загалом вже 109 с/г виробників Рівненщини скористалося такою можливістю. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«За час війни банки у Рівненській області видали аграріям кредитів на понад 788 млн грн. Основну частину цієї суми – 683 млн грн, залучено за програмою портфельних гарантій. Це коли держава покриває 80% кредиту», – розповів Віталій Коваль.

В департаменті агропромислового розвитку ОВА нагадали, що аграрії можуть залучити до 60 млн грн строком на півроку. Сплата за відсотками відсутня. 20% від суми кредиту гарантує позичальник, а решту суми – держава. У заставу можна оформити майно клієнта або поручителя, обладнання, транспортні засоби, нерухоме майно, а також основні засоби, що купуються за рахунок кредитних коштів.

Обмежень за кількістю землі в обробці немає. Але ключова умова – підпадати під визначення с/г товаровиробника.

Сьогодні банки максимально спростили умови для аграріїв для такого кредитування. Мінімум бюрократії і максимум прозорих правил гри.  Із умовами отримання агрокредитів від державних банків ви зможете ознайомитися за посиланнями:

«ПриватБанк»: https://cutt.ly/QGhlDKI;

«Ощадбанк» https://cutt.ly/vF4ETcl;

«Укргазбанк» https://cutt.ly/aF4Env6;

 «Укрексімбанк» https://cutt.ly/hGhxjd2.