Як відновити втрачене посвідчення водія під час воєнного стану

З початку року на Рівненщині відновили втрачені або викрадені посвідчення  795 водіїв. За цей же період минулоріч ця цифра була меншою  і становила 455.

Якщо ж посвідчення водія втрачене, для його відновлення слід звернутися до сервісного центру МВС з наступними документами: паспорт, копія ідентифікаційного коду. Зауважимо, що у період воєнного стану медична довідка необов’язкова.

У разі викрадення – необхідно звернутись до поліції, написати заяву та отримати відповідну довідку. Далі з довідкою та переліченими вище документами отримати нове посвідчення водія у сервісному центрі МВС. У разі втрати посвідчення водія за кордоном, видача посвідчення водія здійснюється на загальних підставах.

Загалом від початку року було видано 11312 посвідчень. Зазначимо, що з цієї кількості 4056 – це посвідчення водія, які видані вперше. 

Нагадуємо, що з графіком роботи сервісних центрів МВС Рівненщини, а також про перелік послуг, які надаються у період воєнного стану, можна ознайомитися на порталі http://www.hscmvs.com/

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області