За квітень фізичні особи привезли з-за кордону та зареєстрували  у сервісних центрах МВС Рівненщини  більше двох тисяч транспортних засобів

За квітень 2022 року  фізичними особами ввезено з-за кордону та зареєстровано у сервісних центрах МВС Рівненщини  2423 транспортних засобів. Серед цієї кількості 2318  – легкових автомобілів, автобусів – 7, причепів – 12, мотоциклів – 17 та  69 вантажних автомобілів. Що ж стосується минулого року, то за цей же період фізичними особами ввезено з-за кордону та зареєстровано у сервісних центрах МВС Рівненщини  лише 743  транспортних засобів.

Загалом же  у квітні в сервісних центрах МВС Рівненщини здійснено 4917 реєстраційних операцій, а від початку року – 16059.

Для реєстрації транспортного засобу ввезеного з-за кордону слід звернутися до сервісного центру МВС з такими документами:

паспорт, ІПН, документ на транспортний засіб, документ про правомірність придбання ТЗ,  митні документи,  сертифікат відповідності, транспортний засіб для експертного огляду.

Нагадуємо, що при першій реєстрації на території України, є обов’язковою сплата збору до Пенсійного фонду. Під час першої державної реєстрації легкового автомобіля слід застосовувати такі розрахунки залежно від вартості легкового автомобіля без врахування податку на додану вартість:

не перевищує або дорівнює 409 365 грн. – сплачується 3%;

більше ніж 409 365 грн., але не перевищує або дорівнює 719 490 грн – сплачується 4%;

більше ніж 719 490 грн. – сплачується 5%.

З графіком роботи сервісних центрів МВС Рівненщини, а також про перелік послуг, які надаються у період воєнного стану, можна ознайомитися на порталі http://www.hscmvs.com/

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області