EnergyArtFest: мистецтво як панацея

11-12 вересня на День міста-супутника РАЕС Вараш відбудеться фестиваль «EnergyArtFest», незмінними організаторами та партнерами якого є ГО «Агенція сталого розвитку міста», Рівненська АЕС, Вараська міська рада, Рівненська ОДА та БК «Алатир-Інвест».

«EnergyArtFest» – це майданчик творчості, де третій рік поспіль буде здійснюватися трансформація атомної енергетики у різні види сучасного мистецтва. Захід реалізується у межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму. Яскрава дводенна мистецька програма святкування цьогоріч пройде на майдані Незалежності та поруч Палацу культури РАЕС під гаслом «Мистецтво як панацея».

На мешканців та гостей міста чекають виступи зірок талант-шоу «Голос країни» Юлії Тимочко та Галини Куришко, музичних гуртів LATEXFAUNA, ADAM, ХAC, Man-Gust та Kozak System, танцювальні майстер-класи з hip-hop та tap-dance, творчі майстер-класи для дітей, художній воркшоп та street-art, батл брейк-дансерів та шоу паркуристів, кінопоказ під відкритим небом, нічна дискотека від Dj Micik Gonibez, а ще креативні фотозони, виставки, гастрономія та безліч запальних цікавинок. Відкриття фестивалю 11 вересня о 17:00.

«Ми так скучили за вами та «живим» фестивалем «Energy Art Fest», тому готуємо бомбезну дводенну програму для всіх. Два дні ми качатимемо Вараш на хвилях різноманітних стилів музики, танців, вуличних культур та мистецтв, – зазначають організатори події. – Не пропустіть наймасштабнішу подію року у Вараші. Відчуйте енергію мистецтва знову!».

Сторінка заходу: https://www.facebook.com/events/811884679470502

Юлія Кулаєва