Поблизу Острога оновили 8 км дороги


Якісне асфальтне покриття, бар’єрне огородження та пластикова розмітка – саме так осучаснили автошлях Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів поблизу Острога.

Відтепер замість протяжних колійностей, глибоких ям та численних вибоїн тут з’явилось якісне щебенево-мастикове асфальтне полотно.

Відремонтували дорогу в рамках президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Сьогодні ми проінспектували дві ділянки, які прилягають одна до одної, на автодорозі державного значення. Автошлях проходить територією Рівненської і Хмельницької областей. Тож тепер дістатися до потрібного населеного пункту чи сусідньої області буде значно комфортніше і швидше. Дорога з’єднує село Городище на кордоні з Білоруссю та місто Старокостянтинів на Хмельниччині. Зшиваємо не лише область, а й регіони України якісними дорогами», – зазначає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Верхній шлях автодороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів вкритий якісним щебенево-мастиковим асфальтом. Окрім цього, тут встановили освітлення, металеве бар’єрне огородження та спеціальну дорожню розмітку.

«Роботи завершені на 100%. Дорога повністю на гарантії підрядника терміном 5 років. У разі виникнення недоліків по об’єкту, підрядник усуватиме їх власним коштом», – зазначив керівник САД у Рівненській області Олексій Востріков.