Завдяки державній підтримці дитина-сирота отримує житло

У Вараському районі особлива увага приділяється захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на виховання у сім’ї або умовах, наближених до сімейних, а також на забезпечення житлом. Нагадаємо, ще у 2020 році п’ятьом дітям-сиротам колишнього Володимирецького району, було виділено кошти в сумі 1 972 840 грн.,  тепер четверо з яких уже мають власні домівки.

Так, 24 червня у Вараській РДА  відбулося чергове засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 Основним питанням засідання було надання дозволу на перерахунок коштів для придбання житла Підвишенному Петру Васильовичу, як дитині, яка росла без батьківського піклування. Відповідно комісією було переглянуто документи необхідні для здійснення купівлі  житла, договір купівлі-продажу, рецензію на звіт про оцінку квартири, акт обстеження технічного стану житлового приміщення та ін.

Члени комісії одностайно проголосували за надання дозволу на перерахунок коштів для придбання квартири.