Зарічненські рятувальники проводять профілактичні рейди та роз’яснювальні заходи серед населення щодо попередження пожеж в житловому секторі

В умовах зимового пожежонебезпечного періоду до Служби порятунку «101» щодня надходять повідомлення про пожежі, основним причинами яких є: порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей, теплогенеруючих агрегатів та установок, а також необережне поводження з вогнем, в тому числі паління.

З метою профілактики пожеж, трагічних наслідків від них 26 січня працівники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області провели профілактичний рейд та роз’яснювальну роботу в селах Борове, Перекалля, Млинок, Лисичин Зарічненської територіальної громади.

Під час відпрацювання рятувальники розповіли громадянам про пожежі, що виникли на Рівненщині з початку року, їх основні причини та наслідки, довели правила пожежної безпеки у побуті.

Також, вогнеборці зазначили, що у повсякденних турботах багато людей проявляють недбалість та нехтують дотриманням правил пожежної безпеки у поводженні з вогнем, не слідкують за справністю приладів опалення й електромереж, допускають куріння у житлових приміщеннях, що й призводить до виникнення пожеж.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки бійці Держслужби з НС вручили мешканцям профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо основних правил безпеки життєдіяльності.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області