За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 223 хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 04.02.2022. Вараський район – 223 хворих з COVID-19: (м. Вараш – 141, смт Зарічне, смт Володимирець – 35, смт Рафалівка – 3, с. Кухче – 2, с. Вичівка, с. Мутвиця, с. Зарічне, с. Іванчиці, с. Локниця, с. Кухітська Воля, с. Рудка, с. Мульчиці, c. Щоків, с. Більська Воля, с. Біле, с. Полиці, с. Суховоля – 3, с. Жовкині – 2, с. Антонівка, с. Кідри, с. Велихів – 3, с. Нетреба, с. Довговоля – 5, с. Острівці, с. Дубівка – 2, с. В. Цепцевичі – 8, с. Каноничі – 3).

Вік хворих – від  1 місяця до 89 років.

В районі зареєстровано летальний випадок, спричинений COVID-19. Помер 61-річний житель м. Вараш.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  76,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 62,5%, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 20,3 %.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться на базі Вараської міської публічної бібліотеки Департаменту культури, туризму, молоді та спорту ВК ВМР (читальний зал, військкомат, колишнє МРЕО), за адресою мікрорайон Перемоги 23 та працює з 09:00 до 15:00

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги». І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!