Радилися з головами територіальних громад району

Питання функціонування підрозділу територіальної оборони району, організацію забезпечення законності та правопорядку на території Вараського району, стан організації харчування пільгової категорії дітей, які проживають на території, постраждалій внаслідок аварії на ЧАЕС обговорили 3 лютого на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Людмили Мариніної з головами територіальних громад Вараського району.

В роботі наради взяли участь голова Вараської районної ради Ярослав Березюк, керівники ТрО, поліції, СБУ, управління Держпродспоживслужби та структурних підрозділів РДА.

“Безпека жителів Вараського району та всієї країни напряму залежить від повноцінного функціонування підрозділів територіальної оборони. Ідея ТрО – це координація армії та громади й тут надважливі партненські відносини з органами влади та місцевого самоврядування. Ми маємо спільно докласти всіх зусиль для ефективної роботи підрозділів ТрО задля безпеки нашого краю та нашої країни ” – відмітила очільниця райдержадміністрації Людмила Мариніна.

Нарада пройшла в конструктивній та діловій обстановці. В ході наради були обговорені питання незаконної вирубки деревини, легалізації бізнесу, наповнення місцевих бюджетів, робота поліцейських станцій, а також прийнято спільний алгоритм дій щодо підтримки підрозділу територіальної оборони та покращення організації харчування учнів у закладах освіти району.