«Я пишаюся своєю потужною командою!» – Віталій Коваль привітав держслужбовців із професійним святом

У День державної служби, який в Україні відзначають 23 червня, голова облдержадміністрації Віталій Коваль привітав держслужбовців Рівненщини із професійним святом.

«Саме щоденною працею держслужбовця карбується спільний успіх і залежить стабільність не лише області, а й держави. І саме з них починається довіра до влади. Я пишаюся своєю потужною командою. Бажаю усім державним службовцям професійного зростання, міцного здоров’я та сил у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку», – звернувся до держслужбовців Віталій Коваль.

Зі святом також привітали заступники голови ОДА Сергій Подолін, Ігор Тимошенко, Людмила Шатковська, Сергій Гембург та Іванна Смачило, а також керівник апарату адміністрації Олександр Бірюков.

Окрім того, побажала присутнім уміти сприймати та впроваджувати зміни, розвивати ділові та особистісні якості заступниця начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях Ольга Смалій.

Кращим посадовцям області Віталій Коваль вручив грамоти, нагрудні знаки та годинники. Це – відзнаки за професіоналізм та вагомий особистий внесок в реалізацію державної політики, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня державного службовця.