У ВАРАСЬКІЙ ГРОМАДІ  РОЗПОЧАВ РОБОТУ ЦЕНТР ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

15 вересня у Вараській громаді розпочав роботу центр, де допомагатимуть постраждалим від насильства. Тут консультуватимуть психологи, юристи, а також надаватимуть соціальні послуги. Також у закладі облаштовано так звану «кризову кімнату», де за потреби, можна буде залишитися на певний період. Усі послуги надаються безкоштовно.

Сьогодні надважливо підтримати людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Коли людина в безпеці, відчуває підтримку і допомогу, вона має надію на краще майбутнє жити в любові та злагоді.

” Розірви коло насилля заради майбутнього” – саме таке гасло має центр надання допомоги постраждалим від насилля, який відкрили у м. Вараш начальник Вараської РВА Людмила Мариніна разом із Людмилою Шатковською, заступником голови Рівненської ОДА, Юлією Шигоревою, керівником Національної сервісної служби в Рівненській області та Олександром Мензулом, Вараським міським головою.

Професійні фахівці, гарні умови, любов, турбота та підтримка панують в данному закладі і це важливо, щоб повернути людям надію на краще життя.

А ще, якщо ці фахівці – справжні патріоти своєї країни, її звичаїв та традицій.

Керівниця центру Світлана Пашко разом з однодумцями створила та відкрила Етносвітлицю, де зібрали експонати вжитку наших предків.

Кімната аж світиться українськими вишивками, роботами гончарів, ковалів та майстрів по дереву. “Тут живе історія нашого поліського краю, сповнена звичаями та традиціями нашого народу.

Без минулого, немає майбутнього! Тож відроджуймо наше українське пам’ятаймо, не забуваймо!

Бо ми – УКРАЇНЦІ !”,- зазначила Людмила Мариніна.