Стартує 24 Спартакіада Рівненської АЕС

Наприкінці січня на РАЕС розпочинається цикл спортивних змагань серед працівників структурних підрозділів електростанції, а також рятувальників та військових у залік 24 Спартакіади підприємства. Новий спортивний сезон вже традиційно відкриватимуть з шашок.

Спартакіада РАЕС проводитиметься за 12 видами спорту з дотриманням усіх карантинних вимог. Змагання з шашок, волейболу, настільного тенісу, футзалу, стрітболу, гирьового спорту, пляжного волейболу, мініфутболу, плавання, шахів, баскетболу та стрільби триватимуть впродовж року відповідно до затвердженого графіку. Перша гра та жеребкування відбудуться 31 січня у приміщенні Палацу культури ім. Лесі Українки. Підведення підсумків турніру заплановано на 4 лютого.

Переможці та призери цьогорічної Спартакіади РАЕС будуть нагороджені достойними грошовими винагородами та кубками. Нагадаємо, у 2021 році переможницею стала команда цеху теплової автоматики та вимірювань, друге місце вибороли спортсмени хімічного цеху та третю сходинку п’єдесталу посіла об’єднана команда служби контролю металу та 2-го Державного пожежно-рятувального загону. До нових перемог!

Sports tools