Обговорювали актуальні питання щодо збереження культурної спадщини

19 січня перший заступник голови Вараської РДА Юрій Козярець взяв участь в режимі                              відеоконференції у робочій нараді з актуальних питань щодо збереження пам’яток культурної спадщини Рівненської області, організованої управлінням культури і туризму облдержадміністрації.

Під час наради розглянули ряд питань, зокрема: про налагодження продуктивної співпраці між облдержадміністрацією та територіальними громадами для оперативного вирішення актуальних питань, про надання пропозицій внесення в державний реєстр об’єктів культурної спадщини розташованих на території тергромад, про укладання охоронних договорів та здачу річної звітності.

Про проблемні питання щодо охорони культурної спадщини у Вараському районі доповів перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець. Юрій Степанович підняв питання збереження вузькоколійки Антонівка-Зарічне, як пам’ятки технічної культури та звернув увагу на проблеми пов’язані з недостатнім фінансуванням  заходів щодо збереження пам’яток культури.