Спартакіада РАЕС сягнула екватору

На Рівненській АЕС триває 24-та спартакіада серед структурних підрозділів підприємства, а також рятувальників та військових, що стоять на варті пожежної та фізичної безпеки електростанції.

Наразі завершилися спортивні баталії за шістьма видами спорту: шашки, пляжний волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс та волейбол. Усього між собою змагаються 19 команд, у складі яких працівники 31 підрозділу РАЕС (цьогоріч до команд увійшло чимало легіонерів), Другого державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) ДСНС та військової частини 3045 Нацгвардії.

Традиційно відкрили сезон спартакіади РАЕС змагання з шашок, учасниками якої стали 14 команд. У підсумку перемогу вибороли представники цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ). Цех теплових та підземних комунікацій отримав почесне срібло. Третьою стала команда енергоремонтного підрозділу (ЕРП-1).

У пляжному волейболі серед 13 команд-учасниць до фіналу дійшли хімічний цех (ХЦ), ЦТАВ, об’єднана команда служби контролю металу (СКМ) і ДПРЗ-2, а також збірна служби фізичного захисту (СФЗ) та загону відомчої воєнізованої охорони (ЗВВО). Переможця визначили у результаті справді напружених змагань – цьогоріч першість здобула команда ХЦ. Друге місце присуджено збірній СКМ і ДПРЗ-2, третє – ЦТАВ. Кубком «За волю до перемоги» нагороджено об’єднану команду СФЗ і ЗВВО.

Випробовування на силу та витривалість у гирьовому спорті цьогоріч вирішили пройти дев’ять команд. У цілому це 43 важкоатлети, розподілені на чотири вагові категорії. Перше місце здобула команда цеху забезпечуючи систем, друге – в/ч 3045, третє – ЕРП-1. В особистому заліку найкращий результат показав Роман Васінський.

Змагання з настільного тенісу, де боролися 15 підрозділів, завершилися перемогою конструкторсько-технологічного відділу, що на сходинку перевершив свій минулорічний результат. Друге місце за результатами наполегливих матчів посів минулорічний чемпіон – об’єднана команда служби головного диспетчера та групи оперативного управління експлуатацією енергоблоків №№1, 2. У боротьбі за третє місце виграла команда ЦТАВ.

Волейбольний турнір розпочався ще у лютому та через початок повномасштабного вторгнення рф фінал довелося перенести. Тож, продовживши волейбольні баталії, перемогу, як і минулоріч, завоював ХЦ. Володаркою срібла визнано збірну СКМ та ДПРЗ-2. Третьою стала об’єднана команда СФЗ і ЗВВО.

Наразі розпочалися шості ігри спартакіади Рівненської АЕС – змагання з мініфутболу, які триватимуть до 16 вересня. На черзі також стрітбол, плавання, шахи, баскетбол, стрільба та футзал. Окрім грошових винагород та кубків за кожним видом змагань, команда переможців усієї спартакіади отримає 18 тисяч гривень. Срібні призери здобудуть 16 тисяч гривень. Команда, яка посяде третє місце буде нагороджена 14-ма тисячами гривень. Здебільшого, виборені призові кошти спортсмени передають на потреби ЗСУ.

Усі учасники спартакіади РАЕС мають різні професії, проте єдину мету. Атомники згуртовуються не лише у волонтерстві, але й у спорті, адже як і всі українці сьогодні вони прагнуть перемоги. Перемоги як на спортивній арені, так і на полі бою.