Представники пресслужби РАЕС успішно відпрацювали навики пожежогасіння

Рятувальники 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони Рівненської АЕС провели практичне заняття з персоналом управління інформації та зв’язків з громадськістю (УІтаЗГ) електростанції щодо застосування первинних засобів пожежогасіння для ліквідації малих осередків горіння, а також здійснили інструктивну нараду з питань пожежної безпеки.

Одним із декількох напрямів забезпечення пожежної безпеки на будь-якому об’єкті електростанції є навчання з питань пожежної безпеки працівників, до обов’язків яких належить забезпечення виконання та виконання заходів пожежної безпеки. Таке навчання проводиться кожні 2 роки.

Працівники УІтаЗГ відпрацювали на практиці гасіння умовної пожежі за допомогою порошкового та вуглекислотного вогнегасників. Також спробували експлуатувати пожежний кран-комплект.

Основна мета таких навчань це підвищення загальних пожежно-технічних знань працівників, навчання правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей виробництва, краще ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, а головне – напрацювання практичних навиків використання наявних первинних засобів пожежогасіння.

Також представники особового складу бійців ДПРЗ-2 провели екскурсію власноруч створеним музеєм раритетних експонатів пожежного та інженерного обладнання, спеціальної техніки та спорядження, що колись було на озброєнні у вогнеборців.

Віта Нишкалюк