Благодійний веломарафон РАЕС відбудеться онлайн

В умовах воєнного стану благодійний веломарафон «100 км до Перемоги» переформатовано у патріотичну акцію та переведено в онлайн-формат.

Що це означає?

По-перше, не буде визначеного маршруту і навіть дистанції, а також спільного старту. По-друге, розширюються межі проведення акції, щоб якомога більше учасників могли долучитися до благодійного заходу.

Отже, для початку реєструйтесь за посиланням: https://athletic-events.com/event/99 та сплачуйте благодійний внесок від 500 гривень.

Реєстрація буде відкрита до 15 липня включно. Патріотична акція триватиме впродовж 9-17 липня 2022 року. Дистанція довільна.

Як отримати стартовий пакет та сувенірну медаль?

Для тих, хто вже встиг зареєструватись або зареєструється до 20:00 8 липня – видача стартових пакетів пройде у цей день з 18:00 до 20:00 в холі Палацу культури РАЕС. Учасникам, які зареєструються після 20:00 8 липня, про видачу стартових пакетів буде повідомлено додатково.

Мешканці інших регіонів, можуть написати на електронну скриньку rnppcup@gmail.com, вказавши присвоєний номер, ПІБ, номер телефону, місто та відділення «Нової пошти». У такому разі, стартовий пакет буде відправлено у населений пункт учасника.

Усі учасники отримають пам’ятну медаль, а зібрані кошти будуть використані для закупівлі обладнання воїнам ЗСУ.

Довідки за телефоном: 068–594–38–71 (Євгеній)