Новенькі шкільні автобуси поїдуть в громади району

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вручив ключі від 15 нових транспортних засобів, 6 з них поїдуть у Вараський район, а саме: два у Вараську громаду та по одному в Рафалівську, Полицьку, Каноницьку, Локницьку, територіальні громади. На заході були присутні голова Вараської РДА Анатолій Рижий та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець.   

«Це хороший приклад синергії різних гілок влади. Адже завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів, вдалося закупити на чотири автобуси більше ніж планувалося. Нам важливі не лише якісна освіта, а й рівний доступ до неї в будь-якій громаді області», – відмітив Віталій Коваль.

Транспортні засоби – сучасні, комфортні та безпечні. Кожен – розрахований на 30 місць.                       Усі сидіння обладнані пасками безпеки. Автобуси закуплені за кошти освітньої субвенції з держбюджету (понад 21 млн грн.), а також завдяки співфінансуванню громад.  Минулоріч за державні та місцеві кошти вдалося закупити 23 шкільні автобуси.

“Один із автобусів буде перевозити дітей початкової школи до Сопачівського ліцею із колишніх філій цього закладу освіти у селах Щоків і Діброва. Про це ми домовлялися на зустрічах із колективами філій, із батьками дітей, коли говорили про реорганізацію навчального закладу. Влада виконує домовленості. А ще одним автобусом школярі старших класів із с.Стара Рафалівка будуть їздити до навчальних закладів у Вараші. Дякую депутатам Вараської міської ради, що підтримали пропозицію й виділили 2 млн 300 тис. грн. для співфінансування придбання автобусів. Це хороша синергія органів державної та місцевої влади”, – зауважив міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

«Після проходження процедури документального оформлення новий автобус  виїде на шкільний маршрут, по якому щоденно буде доставляти діток до закладів освіти сіл Суховоля,  Лозки та селища Рафалівка. Автобус дасть більшу можливість учням громади брати участь у різноманітних проектах освітнього, культурного та фізкультурно – оздоровчого спрямування за межами територіальної доступності. Висловлюємо щирі слова вдячності Віталію Ковалю голові Рівненської ОДА,  Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА на чолі з Петром Коржевським,   депутатському корпусу громади за оперативність та наполегливість, адже одне з важливих  проблемних питань громади знайшло своє швидке вирішення», – резюмував радісну подію Рафалівський селищний голова Василь Совгуть.