Нацгвардійці з охорони та оборони РАЕС: суверенна незалежна Україна переможе

1 липня 1992 року військова частина з охорони та оборони Рівненської АЕС Національної гвардії України розпочала свій шлях становлення та розвитку. З того часу, окрім невпинного захисту ядерних матеріалів та ядерних установок, особовий склад частини залучався до виконання різного роду завдань міжнародних операцій з підтримання миру та безпеки на території інших держав, а нині виконує надважливе завдання – протистоїть збройній агресії росії.

Цьогоріч свято для нацгвардійців із гірким присмаком, адже наша країна переживає найскладніші часи за всю історію своєї незалежності. І це ще більш підсилює роль і важливість військовослужбовців, які окрім відповідальності, витримки, вірності присязі демонструють патріотизм та високу професійну майстерність.Завдяки спільним зусиллям НГУ та адміністрації Рівненської АЕС частина з охорони та оборони електростанції укомплектована всім необхідним для відпрацювання нацгвардійцями професійних вмінь та навичок для виконання службово-бойових завдань, використовуючи й міжнародні методики підготовки. Участь у заході також взяли представники адміністрації Рівненської АЕС, ДПРЗ-2 з охорони електростанції, місцевої влади та духовенства.

З нагоди 30-ї річниці та за сумлінне виконання службових обов’язків з охорони та оборони електростанції деяких військовослужбовців нагороджено грамотами Рівненської АЕС. Також нацгвардійцям вручено заохочувальні відзнаки за сумлінне виконання службових обов’язків від командира в/ч НГУ з охорони та оборони РАЕС.

Від Вараської районної військової адміністрації привітав бійців національної гвардії та вручив Почесні грамоти заступник голови адміністрації Олександр Гузич.

«Від першого дня заснування військовослужбовці з гідністю і честю здійснювали заходи з охорони та оборони Рівненської АЕС, захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки громадян. Кожне покоління військовослужбовців стикалося зі своїми особливими викликами. Сьогодні й у нас своє завдання – боротьба з ворогом, який окуповує території і хоче знищити все українське. Кожен з нас усвідомлює, що його внесок дуже важливий у загальній системі захисту держави, обороні РАЕС. Вірю в кожного військовослужбовця, вірю в перемогу України!», – зауважив командир НГУ з охорони та оборони РАЕС.

Високопрофесійна служба військових з охорони та оборони електростанції та забезпечення ними належного рівня її фізичної захищеності дозволяє рівненським атомникам впевнено експлуатувати енергоблоки. Віримо, що завдяки спільним зусиллям усіх громадян та відданості справі, високому рівню бойової підготовки військовослужбовців суверенна незалежна Україна однозначно переможе.

Слава Україні та її Героям!

За матеріалами www.rnpp.rv.ua