Керівникам торгових центрів  краю нагадали про дії під час «повітряних тривог»

Сьогодні на базі Головного управління ДСНС Рівненщини було проведено розширену  нараду за участю  начальників районних військових адміністрацій, тергромад, співробітників ГУ ДСНС України у Рівненській області, департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОВА, а також керівників торгових центрів області, закладів із масовим перебуванням людей щодо дії під час «повітряних тривог».

У Вараській РВА в онлайн режимі в нараді взяли участь перший заступник голови  райдержадміністрації Юрій Козярець, голова райради Ярослав Березюк, представник ГУ ДСНС України у Рівненській області, представники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, керівники та працівників структурних підрозділів районної військової адміністрації.

Російські терористи майже щодня «б’ють» ракетами по об’єктах цивільної інфраструктури. Водночас, на Рівненщині дедалі частіше люди сприймають сигнал повітряної тривоги недостатньо відповідально. На цьому наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час наради.

 «Мешканці, почувши сирену, не ховаються в захисних спорудах, а знаходяться на ринках, в торгових центрах, закладах відпочинку. Такі дії становлять загрозу. Приклад – трагедія в Кременчуку. Тим часом, на Рівненщині здійснено обстріл 11 об’єктів військової та цивільної інфраструктури, загинуло 29 людей та 42 людини отримали травми. Ми повинні розуміти, що ліквідація надзвичайних ситуацій покладаються виключно на нас з вами. Мешканці області повинні бути впевнені, що у випадку «прильотів» їм буде надана необхідна допомога від всіх служб області. Тому напоготові 24/7», – зазначив Сергій Подолін.

Керівникам великих торгових центрів області було акцентовано на необхідності розміщення при входах у заклади, вказівників з інформацією адрес розташування найближчих захисних споруд цивільного захисту з маршрутами руху.

Також було наголошено, що під час сигналу «повітряна тривога», усі торговельні заклади припиняють роботу та зачиняються на той час, доки не буде дано «відбій» тривоги.