Начальник Вараської РВА Людмила Мариніна розповіла каналу Енергоатом про суспільно-політичну ситуацію в районі

15 березня очільниця Вараської районної військової  адміністрації Людмила Мариніна дала інтерв’ю на телеканалі «Енергоатом» ВП «Рівненська АЕС». Під час змістовної бесіди з журналістом Іриною Жук обговорили  питання функціонування Вараського району в умовах широкомасштабного вторгнення в країну ворожої армії.

Людмила Мариніна наголосила, що вірить у Збройні Сили України, патріотизм наших  громадян та твердо переконана у перемозі України.

Начальник адміністрації надала вичерпні відповіді на  питання функціональних повноважень районної військової адміністрації, співпраці з містом Вараш та територіальними громадами  району, готовність району до протистояння окупанту. Під час розмови обговорили питання освіти, медицини,  роботи комунальних служб та вимушених переселенців, гуманітарної допомоги, зростання цін в магазинах. Особливу увагу звернула Людмила Василівна на важливість закритого неба над Україною.  

На завершення інтерв’ю Людмила Мариніна звернулася до агресора з закликом забиратися з нашої землі та до громад району –  гуртом наближати перемогу.