Атомники закуповують військову форму

В Україні триває 22 день повномасштабної війни. Активну волонтерську підтримку українців та українок, які з 2014 року та від початку масштабного вторгнення росії героїчно захищають свою державу, забезпечують колектив та Первинна профспілкова організація (ППО) Рівненської АЕС.

З 24 лютого й до сьогодні працівники РАЕС перерахували на рахунки Збройних сил України та волонтерів – місцевої Спілки афганців близько 8,2 мільйонів гривень відповідно до заяв про перерахування заробітних плат, що формувалися у кожному структурному підрозділі. Окрему волонтерську допомогу надає також профспілкова організація РАЕС.

Сьогодні за кошти ППО електростанції закуплено 1 тонну військової форми для Збройних сил України та територіальної оборони, серед яких зокрема чимало рівненських атомників. За словами голови ППО РАЕС Івана Мельника, список усього необхідного склала місцева волонтерська група, яка контактує з військкоматом, територіальною обороною та іншими формуваннями, де залучені працівники атомної станції.

«Військову форму зі спеціальних тактичних тканин та інший необхідний одяг (балаклави, шапки тощо) закуплено в українського виробника. Профспілкові активісти наразі сортують все відповідно до розмірів аби якнайшвидше передати пакунки адресно кожному захисникові та захисниці, – відзначає Іван Мельник. – Ми й надалі будемо швидко реагувати на усі потреби наших військових. Переконаний, перемога за нами!».

Юлія Кулаєва

Фото: Надія Тимофєєнко