На території Вараського району діятимуть нові перепустки для транспорту під час комендантської години

        У грудні завершується дія перепусток Вараської районної військової адміністрації, котрі були видані з 24 лютого. З нового року діятиме новий Порядок виготовлення, видачі та заміни перепусток на території області для пересування під час комендантської години.

        Так, з 1 січня 2023 року перепустки на території Вараського району будуть надаватися особам, які керують транспортними засобами, лише для виконання повноважень, пов’язаних із функціональною необхідністю. 

         Перепустки, видані Вараською районною військовою адміністрацією, діятимуть у межах Вараського району, підписуються її начальником та завіряються гербовою печаткою.

         Для отримання перепусток Вараської районної військової адміністрації, які діють у межах області, керівникам підприємств, установ, організацій тощо необхідно заповнити письмову заяву та додаток до неї.

         Далі потрібно надіслати в електронному вигляді до Вараської районної військової адміністрації на електронну адресу: mail@varashrda.gov.ua: сканкопії у форматі PDF письмової заяви (у разі необхідності додати підтвердні документи), а також додаток – у форматах PDF та Excel.

        Рішення щодо видачі перепусток приймається після розгляду зазначених вище документів з урахуванням отриманих обґрунтувань. Виписка перепусток здійснюється на підставі погоджених документів. Про їх готовність  повідомляється у телефонному режимі контактній особі, яка зазначена у заяві. 

        Відповідальні особи отримують перепустки під особистий підпис у журналі за умови пред”явлення документа, що засвідчує особу (спеціальний статус). 

        З питань отримання перепусток, які діють у межах області, потрібно звертатись до Рівненської обласної військової адміністрації.