На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

Перша леді Олена Зеленська та Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентували новий розділ на порталі Дія — Дія.Безбар’єрність. Головна мета порталу — спростити взаємодію з державою для всіх, хто потребує допомоги у визначні моменти життя. Тепер ВПО, люди з інвалідністю, батьки, літні люди та шукачі роботу можуть знайти всю необхідну інформацію в одному розділі. 

Команда Мінцифри працює над тим, щоб зробити Україну найзручнішою державою у світі. Онлайн-послуги мають бути максимально доступними для всіх українців. Саме тому поставили ціль не тільки відцифрувати 100% державних послуг, а й забезпечувати рівний доступ до технологій. 

На порталі Дія.Безбар‘єрність ви зможете дізнатися, як знайти першу роботу, отримати пенсію, знайти роботу, коли вам за 60 років, виїхати за кордон та ще багато іншої інформації. 

Партнери з Програми розвитку ООН в Україні перевірили всі послуги на порталі Дія на доступність та відповідність міжнародним стандартам. На основі цих результатів масштабуємо інклюзивні практики на всі онлайн-послуги.

Дія.Безбарʼєрність створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Швеції. Аналітичну підтримку надавала громадська організація «Безбар’єрність».