На терезах – медицина і забаганки партійних лідерів. Голова Рівненської ОДА ініціював позачергову сесію облради


На сесії Рівненської облради депутати не підтримали фінансування новоствореного департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення. Таким чином, без коштів на декілька місяців залишаться медзаклади Рівненщини, працівники без зарплат, а життєвонеобхідні програми – непрофінансовані.

Важливе питання для області двічі заблокували фракції обласної ради «Європейська Солідарність», «Радикальна партія Олега Ляшка», «За майбутнє», ВО «Свобода».

 «Деякі депутати опускали очі після блокування роботи департаменту. І лише після того, як вони почули інформацію про перекидку коштів з управлінь на департамент, зрозуміли – це не політика, а законодавча процедура. На жаль, на шальках терезів – медицина і забаганки партійних лідерів. Компроміс, надіюся, буде знайдено. Важливо провести позачергову сесію найближчим часом. Адже не можна ризикувати життям і здоров‘ям людей. Треба негайно виводити медичну систему області із колапсу», – прокоментував голова ОДА Віталій Коваль.

Одразу після завершення засідання, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль ініціював позачергову сесію. Необхідну кількість підписів депутатів вже зібрано.