Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району

2 червня під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Рижого, за участі голів та представників  територіальних громад, начальника Вараського відділення ГУ ДСНС  України в Рівненській області Володимира Симонюка, представників закладів охорони здоров’я, відділення поліції №1 Вараського районного відділу поліції,  відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району. З вступним словом до присутніх звернувся голова адміністрації, зокрема Анатолій Петрович зазначив про важливість та актуальність питань винесених на розгляд засідання комісії.

Під час засідання розглянули низку питань, серед яких, щодо сповіщення населення та дій під час надзвичайних ситуацій, залучення методично-навчального центру у м. Вараш до проведення навчань відповідальних працівників територіальних громад з питань цивільного захисту населення,  кількість та стан споруд цивільного захисту в районі. Також обговорили стан підготовки закладів, що надають послуги по оздоровленню та місць відпочинку до літнього періоду, питання збереження пестицидів та гербіцидів, обробку полів агрофірмами та співпрацю по даному питанню місцевих громад з держпродспоживслужбою.

По підсумках засідання комісії було прийнято протокол №10 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району. Відповідно якого всі дотичні служби та структурні підрозділи отримали завдання та  рекомендації для подальшої роботи.