Людмила Мариніна відвідала прикордонні громади Вараського району

15 червня начальник Вараської РВА Людмила Мариніна та заступник голови райдержадміністрації Олександр Гузич відвідали прикордонні території району.

«Можу з гордістю відзначити – наш український кордон непорушний і в надійних руках! Прикордонники сумлінно виконують свої обов’язки і впевнені – ворог не пройде! А жителі громад підтримують наших захисників, всіляко їм допомагають і всі спільно наближають перемогу», – наголосила Людмила Мариніна.

Людмила Василівна та Олександр Миколайович відвідали ряд підприємств та установ, провели нараду з керівниками Локницької та Зарічненської громади.  

Зокрема, Зарічненський лісгосп – одне із підприємств, яке завжди йде на допомогу військовим. Завдяки злагодженій роботі і співпраці з ним вчасно виконуються військові завдання, здійснюється облаштування захисних споруд та укриттів.

 Керівники районної військової адміністрації завітали у відділення соціального захисту населення, де невеликий, але дружній та професійний колектив, попри збільшення навантаження, вчасно оформляє та призначає всі види допомог і субсидій, як місцевим жителям, так і внутрішньо переміщеним особам.

З головами Зарічненської Богдан Квачук та Локницької Петро Харковець громад обговорили ряд важливих питань життєдіяльності прикордонної території, організацію роботи деяких підприємств та установ в нинішніх умовах, співпрацю із силами безпеки та оборони.

А ще виконали почесну місію – двом жінкам, які виховали п’ятеро і більше дітей вручили відзнаку ” Мати – героїня” та висловили велику подяку їм за дітей, бо деякі з них вже захищають нашу рідну Україну.