Громади Рівненщини запрошують подавати заявки на конкурс «Молодіжна столиця-2023»


Перемогти у національному конкурсі та отримати статус «Молодіжної столиці» може кожна громада Рівненщини.

На цьому наголосив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг під час під час презентації національного конкурсу на 2023 рік для ТГ області.

Також до робочої зустрічі у режимі онлайн долучилася заступник голови Вараської райдержадміністрації Наталія Ковальчук.

«Якщо ви прагнете, аби місце, де ви живете, змінювалось, процвітало та якісно розвивалось, то обов’язково долучайтесь до ініціативи «Молодіжна столиця-2023». Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики», – зазначив Сергій Гемберг.

Про те, що подаватись на конкурс можуть як великі міста, так і маленькі громади, розповіла заступниця Міністра молоді та спорту Марина Потапенко, яка в режимі онлайн долучилась до презентації.

«Участь можуть брати усі міста, незалежно від кількості мешканців, розміру території чи адміністративного статусу. Головне – мати бачення розвитку власної громади та подати відповідну заявку», – повідомила Марина Потапенко.⠀

Дедлайн подачі документів на конкурс – 25 листопада.

Заповнити заявку можна тут – http://youthcapital.org.ua/ 

«Сподіваюся, вам вдасться втілити нові ідеї, цікаві проєкти та свіжі рішення у молодіжній сфері громади. Зі свого боку обіцяємо вам всебічну підтримку та допомогу. Будемо співпрацювати разом!» – зазначила регіональна координаторка «Молодіжної столиці» від Рівненщини Іванна Одейчук. Варто зазначити, що серед переможців конкурсу попередніх років – Львів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, а у 2022 році свою «Молодіжну столицю» представлятиме місто Острог на Рівненщині.

Наразі команда організаторів активно планує низку різнопланових заходів, які будуть реалізовуватись упродовж наступного 2022 року.