Голова ОДА розповів про ситуацію із перевезеннями в умовах «червоної» зони


Вже 2 дні на Рівненщині діють суворі обмеження на ринку пасажирських перевезень. Так, громадським транспортом можуть користуватись лише вакциновані пасажири або ті, у кого негативний ПЛР або швидкий тест.

Про те, чи дотримуються заборон у транспортній сфері та скільки було зафіксовано порушень, розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Рівненщина продовжує перебувати у «червоній» карантинній зоні. Тому наразі в області перевіряють, як жителі області дотримуються встановлених правил. Йдеться про заклади харчування, розважальні та спортивні центри, а головне – сферу пасажирських перевезень. Щодня велика кількість людей користується транспортом, тому аби не допустити масового розповсюдження вірусу – мусимо ретельно перевіряти саме цю сферу», – зазначив Віталій Коваль.

За його словами, за два дні поліцейські склали 4 адміністративні протоколи. З них – 1 на водія (перевозив пасажирів більше, аніж передбачено технічною характеристикою) і 3 на пасажирів (за те, що були відсутні документи про вакцинацію).

Також голова ОДА прокоментував ситуацію щодо маршруту «Рівне – Більчаки ч/з В.Межирічі», де рейси тимчасово призупинені у зв’язку з відсутністю вакцинації у водіїв. За словами очліьника області, для забезпечення сполучення мешканців сіл Більчаки, Великі Межирічі з обласним центром, залучено інший рейс «Рівне – Колодіївка».

«Наразі водії активно вакцинуються і перевізники поступово відновлюють перевезення. Закликаю усіх жителів Рівненщини проявити громадську свідомість і стати на бік вакцинації. Тільки колективний імунітет зможе зміцнити наше здоров’я та зупинити масове поширення вірусу», – наголосив Віталій Коваль.