Дедлайн конкурсу науково-дослідницьких робіт РАЕС продовжено

Запрошуємо мешканців Вараської територіальної громади до участі у конкурсі науково-дослідницьких робіт «Мій рідний край – моя історія жива».

Конкурс проводиться другий рік поспіль за ініціативи Первинної профспілкової організації РАЕС, управління інформації та зв’язків з громадськістю електростанції. Він спрямований на підвищення зацікавленості до вивчення історичного минулого західного Полісся, його духовної та культурної спадщини, патріотичного виховання, розкриття наукового та творчого потенціалу мешканців краю.

Учасники змагатимуться у двох категоріях: діти від 11 до 17 років та дорослі від 18 років. Конкурсну роботу та заявку на участь відповідно до встановленого зразка потрібно надіслати на електронну адресу pr@rnpp.atom.gov.ua або informcentre365@gmail.com, або подати в друкованому вигляді надати в інформаційний центр РАЕС «Полісся». Дедлайн продовжено до 15 вересня поточного року.

Індивідуальна робота має бути виконана державною мовою на довільній кількості сторінок (але не менше 10). У ній необхідно вказати П.І.Б автора, місце навчання та клас або ж місце роботи і посаду, телефон та електронну скриньку, також потрібно додати фотопортрет автора. Науково-дослідницький проєкт у форматі презентації з 15-20 слайдів необхідно буде захистити перед конкурсною комісією у Палаці культури РАЕС. Час захисту: до 10 хвилин.

Комісія у складі представників електростанції та її профспілкової організації оцінюватиме роботи за критеріями: самостійність автора, актуальність теми, достовірність наведених даних та інформації з посиланням на джерело, якість оформлення та захисту, оригінальність подання матеріалу та грамотність.

Призери будуть нагороджені грошовими винагородами. У категорії «діти від 11 до 17 років»: гран-прі становить 2500 грн, 1 місце – 2000 грн, 2 місце – 1500 грн, 3 місце – 1000 грн, приз глядацьких симпатій – 1000 грн. У категорії «дорослі від 18 років»: гран-прі – 3000 грн, 1 місце – 2500 грн, 2 місце – 2000 грн, 3 місце – 1500 грн, приз глядацьких симпатій – 1500 грн. Усі конкурсанти будуть відзначені сертифікатами учасника, грамотами та іміджевою продукцією, а кращі проєкти будуть опубліковані у поліграфічному виданні «Мій рідний край – моя історія жива».

Юлія Кулаєва