Аграрії, ЗСУ та критична інфраструктура першочергово забезпечуються пальним – Віталій Коваль

Сьогодні відбулася селекторна нарада під головуванням начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля та за участі голів районних адміністрацій та територіальних громад.

У Вараській РВА участь в нараді взяли начальник районної військової адміністрації Людмила Мариніна, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, заступник голови райдержадміністрації Олександр Гузич.

Обговорили питання забезпечення пальним, його логістику в області і механізми врегулювання цін та інше. «Ми маємо забезпечити пальним насамперед аграріїв, аби завершити посівну, ЗСУ та критичну інфраструктуру. Регулюємо також логістику транспортування у кожній територіальній громаді області. Хочу наголосити, що межа підвищення цін на АЗС не безкінечна і ті, хто дозволяє собі самовільно підвищувати її вдвічі, будуть нести відповідальність», – наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Окремо обговорили ситуацію з талонами на пальне та зобов’язаннями компаній щодо цього. Також, спільно з головами громад, виокремили першочерговість підприємств та структур, які мають бути як найшвидше забезпечені пальним.За підсумками зустрічі очільник області Віталій Коваль дав відповідні доручення головам районних військових адміністрацій.