47 громад Рівненщини вже звернулись за субвенцією на забезпечення житлом дітей-сиріт

На Рівненщині триває робота із забезпечення власним житлом дітей-сиріт. Йдеться про державну субвенцію у розмірі понад 40 млн. гривень, яку цьогоріч передбачили для області.

Як розповіла під час відеоселекторної наради заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, ця сума на 17% більша від суми минулого року.

В онлайн нараді взяли участь заступник голови Вараської РДА Наталія Ковальчук та  в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Трохимчук.

«Щороку сума на житло для цієї категорії зростає. Однак, дивує пасивність деяких громад. Наразі документи на забезпечення житлом дітей-сиріт подали лише 47 громад із 64. Це дуже низький показник, тому закликаю керівників ТГ активізуватися та якнайшвидше подати списки людей, які потребують власного житла», – зазначила Людмила Шатковська під час відеоселекторної наради.

За її словами, лише після цього обласна комісія зможе працювати над цільовим розподілом коштів.

Нагадаємо, компенсація на забезпечення дітей-сиріт житлом за рахунок коштів субвенції з держбюджету відбувається відповідно до Постанова КМУ від 26.05.2021 року № 615.

Сума витрат буде вираховуватися за спеціальною формулою. Зокрема, братиметься до уваги вартість квадратного метра житла та наявність інвалідності.