За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 96 хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 18.02.2022. Вараський район – 96 хворих з              COVID-19: (м. Вараш – 64, смт Володимирець – 15, смт Зарічне, смт Рафалівка, с. Каноничі – 2, с. Жовкині – 2, с. Степангород – 2, с. Воронки, с. Зелене, с. Озеро, с. Біле, с. Довговоля, с. Красносілля, с. Задовже, с. Мульчиці, с. Діброва).

Вік хворих – від  9  місяців до 87 років.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  64,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 22,5 %, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 20,3 %.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 12 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться в Центрі дозвілля “Лісова пісня” мікрорайон Будівельників 2А та працює з 09:00 до 17:00.

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги».  І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!