За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 5  хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 21.02.2022. Вараський район – 5 хворих з  COVID-19: (смт Зарічне – 3, с. Серники, с. Сенчиці).

Вік хворих – від  11  місяців до 89 років.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  56,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 25,0 %, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 17,1 %.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 12 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться в Центрі дозвілля “Лісова пісня” мікрорайон Будівельників 2А та працює з 09:00 до 17:00.

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги».  І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!