За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 42 хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 23.02.2022. Вараський район – 42 хворих з              COVID-19: (м. Вараш – 21, смт Володимирець – 3, смт Зарічне – 6, с. Кругле, с. Більська Воля, с. Мульчиці, с. Зелене – 2, с. Каноничі, с. Довговоля, с. Антонівка, с. Серники – 2, с. Привітівка, с. Кухче).

Вік хворих – від  2  місяців до 91 років.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  50,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 25,0 %, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 33,3 %.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 12 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться в Центрі дозвілля “Лісова пісня” мікрорайон Будівельників 2А та працює з 09:00 до 17:00.

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги».  І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!