За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 199 хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 02.02.2022. Вараський район – 199 хворих з COVID-19: (м. Вараш – 118, смт Зарічне – 5, смт Володимирець – 27, с. Бабка, с. Заболоття – 2, с. Стара Рафалівка, с. Більська Воля, с. Степангород, с. Чудля, с. Озеро, с. Довговоля, с. Кідри, с. Борове – 8, Серники – 4, с. Кухче – 4, Кухітська Воля – 3, с. Перекалля – 3, с. Іванчиці – 3, с. Локниця – 2, с. Вичівка – 2, с. Радове – 2, с. Млинок, с. Соломир, с. Морочне, с. Привітівка, с. Річиця, с. Вовчиці, с. Мутвиця, с. Новосілля).

Вік хворих – від  4 місяця до 89 років.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  52,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 60,0%, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 17,1 %.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться на базі Вараської міської публічної бібліотеки Департаменту культури, туризму, молоді та спорту ВК ВМР (читальний зал, військкомат, колишнє МРЕО), за адресою мікрорайон Перемоги 23 та працює з 09:00 до 15:00

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги». І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!