За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 124 хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 31.01.2022. Вараський район – 124 хворих з COVID-19: (м. Вараш – 44, смт Зарічне – 18, смт Володимирець – 18, смт Рафалівка – 10, с. Великий Жолудськ, с. Малі Телковичі, с. Чаква, с. Іванчі, с. Каноничі, с. Жовкині – 2, с. Вичівка – 7, с. Серники – 4, с. Іванчиці – 4, с. Неньковичі – 2, с. Привітівка – 2, с. Локниця, с. Зелена Діброва, с. Собіщиці, с. Рудка, с. Озерці – 2, с. Більська Воля, с. Мульчиці).

Вік хворих – від  1 місяця до 92 років.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  56,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 65,0%, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 13,8 %.

В районі зареєстровано три летальні випадки, спричинені COVID-19. Померли 27-річний житель с. М. Телковичі, 30-річна жителька смт Володимирець, 73-річний житель с. Чаква.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться на базі Вараської міської публічної бібліотеки Департаменту культури, туризму, молоді та спорту ВК ВМР (читальний зал, військкомат, колишнє МРЕО), за адресою мікрорайон Перемоги 23 та працює з 09:00 до 15:00

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги». І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!