За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 100 хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 07.02.2022. Вараський район – 100 хворих з COVID-19: (м. Вараш – 54, смт Володимирець – 11, смт Зарічне – 8, смт Рафалівка – 3, с. Антонівка – 3, с. Балаховичі – 3, с. Вичівка – 2, с. Серники, с. Коник, с. Озеро, с. Новаки, с. Воронки, с. Берестівка, с. Половлі, с. Жовкині, с. Острівці, с. Довговоля, с. Ромейки, с. Полиці, с. Сошники, с. Любахи, с. Заболоття, с. Більська Воля).

Вік хворих – від 3 місяців до 90 років.

В районі зареєстровано летальний випадок, спричинений COVID-19. Померла 35-річна жителька м. Вараш.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 12 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться на базі Вараської міської публічної бібліотеки Департаменту культури, туризму, молоді та спорту ВК ВМР (читальний зал, військкомат, колишнє МРЕО), за адресою мікрорайон Перемоги 23 та працює з 09:00 до 15:00

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги». І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!