З нагоди Дня енергетика восьмеро працівників Рівненської АЕС нагороджено почесними грамотами Кабінету Міністрів України

Серед нагороджених: Лідія Мисюра (ЕЦ), Анатолій Кухта (СНВУ), Володимир Онопрійчук (ЦТПК), Володимир Анур’єв (ТЦ-1), Сергій Піщик (ТЦ-2), Віталій Федіна (ЦРЕУ ЕРП), Володимир Турик і Олександр Дорощук (ЦРТУ ЕРП).

Почесні грамоти Кабміну атомникам вручив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час візиту на об’єкт Енергоатома у Києві. Глава Уряду зауважив, що воєнний час не дозволяє озвучувати всі деталі неймовірної роботи, яку виконують енергетики, але всі знають, що на їхніх плечах тримається енергосистема України.

«Для мене велика честь вітати вас із професійним святом. Минуть роки, і про сьогоднішні дні та історію боротьби України за свою свободу буде написана не одна книга. І там обов’язково буде глава, яка назавжди закарбує подвиг українських енергетиків. Сьогодні ви дійсно воїни світла, а світло – це надія. І щоразу, коли десь у квартирі знову загоряється лампочка, то з’являється надія і радість. Ви повертаєте частинку звичного життя в оселі українців. Ми всі вам вдячні за це, – сказав Денис Шмигаль. – Пам’ятаємо, що ніч найтемніша перед світанком. Ми вистоїмо. Завдяки вашій роботі, професіоналізму, героїзму. Ми здолаємо нашого ворога. Україна переможе та розквітне. Дякую кожному за віддану роботу і внесок в цю перемогу».

Хвилиною мовчання Прем’єр-міністр разом із присутніми також вшанували пам’ять усіх, хто поліг за незалежність країни, зокрема енергетиків, які загинули, виконуючи професійні обов’язки.

За інформацією Рівненської АЕС