Як у Вараському районі відзначатимуть День Соборності України


Україна цього року відзначатиме 103-ю річницю від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Подія столітньої давності була знаковою для українського державотворення. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність.

Заходи, присвячені Дню Соборності, відбудуться в усіх територіальних громадах району. Зокрема, 22 січня у місті Вараш о 15.00 проходитиме флешмоб «Ланцюг єднання». Патріотична акція відбудеться за маршрутом від пристанційної площі РАЕС до будівлі Вараської міської ради. У межах заходу – виконання патріотичних пісень, демонстрація державної символіки (реліквій вараських родин), урочиста хода та спільне виконання Гімну України.

Нагадаємо, щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини.