Володимир Зеленський запропонував створити 1551 новий парк – у кожній громаді


У Дніпрі відбулося засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського. На форумі керівники ОДА і обласних раз зі всієї України обговорили важливі питання співпраці центральної влади і місцевої.

До роботи Конгресу долучилися голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та голова облради Сергій Кондрачук.

Під час заходу обрали голову та заступників Палати регіональних влад. А також, обговорили питання, які хвилюють різні області. Зокрема: завершення формування РДА, наповнення місцевих бюджетів, стихійні сміттєзвалища, посилення ролі екологічної інспекції, ваговий контроль на дорогах.

Звернув увагу на екологічні проблеми і Володимир Зеленський.

«Хочу запропонувати учасникам конгресу спільну мету – це 1551 новий парк, тобто один новий парк у кожній громаді. Іншими словами – давайте саджати разом», – заявив Володимир Зеленський.

Президент нагадав, що напередодні в рамках всеукраїнського форуму «Україна 30. Екологія» він підписав указ про створення проекту «Зелена країна», мета якого полягає у збільшенні площі українських лісів, а саме в тому, щоб упродовж трьох років висадити в Україні один мільярд дерев. Захист довкілля може стати першою об’єднавчою справою для всіх.

Як зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, на Рівненщині також створений Конгрес місцевих та регіональної влад при облдержадміністрації.

«Розпорядження про Конгрес місцевих та регіональної влад при облдержадміністрації підписав ще місяць тому. Переконаний, на регіональному рівні він теж стане важливим майданчиком для взаємодії і об’єднає представників усієї вертикалі влади», – зазначив Віталій Коваль.