Віталій Коваль з робочою поїздкою відвідав  Вараський район

25 травня начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль з робочим візитом перебував у Вараському районі. Керівник області разом з начальником Вараської РВА Людмилою Мариніною відвідали ряд об’єктів.

Побували на виробничому майданчику підприємства ТзОВ «Центр «Сонячне ремесло», яке займається легальним видобутком бурштину-сирцю.

Також оглянули нове приймальне відділення КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня», яке вже готове на 90% та незабаром почне приймати відвідувачів.

Очільники області і району відвідали Рівненську АЕС та привітали колектив атомної станції з 49-ю річницею з дня створення підприємства. Разом із генеральним директором ВП «Рівненська АЕС» Павлом Павлишиним оглянули роботу блоку, протирадіаційне укриття та оборонні об‘єкти.

У Вараші проінспектували роботу ТзОВ “Кузнецовський хлібзавод”. Ознайомилися з виробництвом хлібобулочних виробів та їх збутом. В умовах воєнного стану підприємство збільшило кількість виробленої продукції на 2000 шт. в місяць.

«З початку війни район працює злагоджено, люди об’єднані ідеєю перемоги та вносять посильний вклад у спільну справу. Важливо, що навіть у важкі часи підприємства району не зупиняються, відбувається релокація, і це допомагає розвивати не лише район, а й область загалом»,- відмітив Віталій Коваль

«Район як прикордонний працює заради перемоги, зібрано та на повну силу, кожен житель краю робить свій вклад у перемогу України», – зазначила Людмила Мариніна.