Віталій Коваль провів оперативну нараду щодо незаконної вирубки лісу


Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль провів оперативну нараду щодо незаконної вирубки лісу у Вараському районі. У нараді взяли участь керівники поліції, прокуратури, лісагенства, екологічної служби, держгеокадастру, місцевих громад.

За повідомленням правоохоронних органів та екологічної інспекції, цьогоріч вже зареєстрували в районі 10 кримінальних проваджень. Встановлено, що незаконно вирубали близько 3 тисяч дерев. А це збитки на десятки мільйонів гривень.

«Напрацювали поетапний механізм виходу із ситуації. Передусім – це продовження боротьби із нелегальним бізнесом у цій сфері. Робоча група з питань контролю за використанням і охороною лісових ресурсів буде вживати необхідних заходів. Друга частина – визначення ефективного користувача землі. Подаємо запит на роз’яснення до центральних органів влади та пришвидшимо цей процес», – повідомив Віталій Коваль за результатами наради.

Одночасно під час наради вирішили розпочати процес інвентаризації земель, аби сформувати земельні ділянки та передати їх в постійне користування під охорону.