Віталій Коваль: Перемога – єдина ціль, на яку мають бути спрямовані рішення кожного керівника


Перемога – єдина ціль, на яку мають бути спрямовані рішення кожного керівника. Незалежно від галузі, повноважень чи функцій. На цьому наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль який зібрав усіх керівників РВА, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Присутні обговорили ситуацію в енергетичній сфері Рівненщини, реформу в системі надання субсидій та соціального страхування, стан бюджетної сфери та казначейського обслуговування.

«Ситуація в енергетичній сфері непроста, для Рівненщини доведено ліміт 240 МВт, а це половина від потреби. Але сьогодні головне – це прогнозованість. Графіки мають бути чіткими. По-друге, максимально не відключаємо від енергопостачання великі підприємства. Економіка має працювати на повну, люди будуть з роботою та із зарплатою. Без діючої економіки ми не зможемо виграти війну», – зазначив Віталій Коваль.

Окремо йшлося про забезпечення альтернативним енергоживленням і паливом установ та організацій, які нараховують та виплачують кошти.

Також обговорили питання ходу реформи системи надання пільг та субсидій, а також соціального страхування. Так, з 1 грудня ГУ Пенсійного фонду України в Рівненській області розпочало приймати заяви від громадян для призначення субсидій і пільг. Від територіальних громад, з якими налагоджена співпраця, вже надійшло понад 1400 звернень.

А вже з 1 січня 2023 року до ПФУ переходять усі повноваження Фонду соціального страхування.