Відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

22 грудня відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

(технічна праця)

Вітаємо переможців!

9 клас

І місце-    Кононов Владислав, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                  Симчук Анна, Володимирецький ЗЗСО № 1

ІІ місце – Данилов Максим, Володимирецький ЗЗСО № 2

                Підлісний Святослав, Полицький ліцей Полицької ТГ

                  Сергійчук Ольга, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

                  Сильман Катерина, Вараський ліцей № 2

                  Верешко Жанна, Рафалівський ліцей

ІІІ місце    Вабіщевич Ілля, Антонівський ліцей

                    Бондар Назар, Красносільський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                    Примачик Артем,  Рафалівський ліцей Рафалівської ТГ

                   Войтович Денис, Вараський ліцей № 2

                   Тимощук Юлія, Вараський ліцей №5

                   Галогре Анна, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                   Шевчук Анастасія, Антонівський ліцей

                   Килюшик Ангеліна, Великожолудський ліцей Рафалівської  ТГ

                  Черкавська Світлана, Вараський ліцей №1

                  Стрижеус Тетяна, Довговільський ЗЗСО

11 клас

І місце – Кисіль Вадим, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                 Манзик Анна, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце – Ляшук Максим, Володимирецький ЗЗСО № 1

                 Максимчук Росислав, Великожолудський ліцей Рафалівської  ТГ

                 Кисіль Артем, Довговільський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                 Купчишина Вікторія, Володимирецький ЗЗСО №1

                Лагода Каміла, Вараський ліцей № 3

ІІІ місце – Карповець Олег, Полицький ліцей

                Ошурко Максим, Рафалівський ліцей

                Шумра Микита, Вараський ліцей №1

                Процюк Ілля, Вараський ліцей № 3

                Оштук Ірина, Рафалівський ліцей

               Пишко Анна, Зарічненський ліцей №2

               Матвійчук Анастасія, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

               Федіна Діана,  Вараський ліцей № 4

               Король Надія, Озерський ліцей Каноницької  ТГ