Відбулася онлайн-нарада Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації з керівниками органів управління освітою територіальних громад та районів області

Сьогодні відбулася онлайн-нарада Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації з керівниками органів управління освітою територіальних громад та районів Рівнеської області.

У Вараській РВА участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець та працівники райдержадміністрації.

Відповідно до плану роботи наради розглянуто ряд робочих питань, а саме: про результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році; про участь педагогічних працівників у першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»; про формування ефективної мережі навчальних закладів територіальної громади для забезпечення рівного доступу до якісної освіти учасників освітнього процесу; про мережу опорних шкіл області та порядок їх утворення; про ліцензування освітньої діяльності та ін.

За результатами наради керівники органів управління освітою територіальних громад отримали роз’яснення та рекомендації щодо належного виконання закладами освіти обговорених питань.