«Велике будівництво» на Рівненщині має позитивну динаміку – Віталій Коваль в ефірі «Рівне 1»


На Рівненщині триває спорудження важливих соціальних, медичних спортивних, культурних та дорожніх об’єктів. Їх відновлюють в рамках національної програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Тож які темпи президентського проєкту на Рівненщині розповів голова ОДА Віталій Коваль під час прямого ефіру на телеканалі «Рівне 1».

«Інфраструктура Рівненщини розвивається потужними темпами. Ми маємо чітке та цілком реальне завдання – не просто відновити заплановані об’єкти, а зробити їх максимально сучасними, комфортними та зручними для людей. Приємно зазначити, що ми маємо перші результати. Наразі вже працює дитячий садочок в селі Горбаків та приймальне відділення обласної клінічної лікарні. Також днями ми вручили ключі від новеньких квартир для пожежників», – зазначив Віталій Коваль.

За його словами, до 30-річчя Незалежності України, заплановане урочисте відкриття ще на одному важливому об’єкті.

«До 24 серпня ми плануємо завершити роботи в обласному госпіталі ветеранів війни. Йдеться про добудову спеціального переходу між терапевтичним та фізіотерапевтичним корпусами. Це дасть змогу пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися корпусами закладу», – розповів очільник області.

Розповів Віталій Коваль й про перебіг будівництва автошляхів.

Загалом, у 2021 році заплановано відновити 37,5 км місцевих доріг, 154 км державних доріг та 112 метрів покриття на мостах.

«Капітальний ремонт автошляхів триває згідно графіку, наразі вже маємо позитивну динаміку. До прикладу, 52% доріг, які ми запланували відновити цього року – вже повністю готові. Будівельний сезон в розпалі, тому продовжуємо рухатися вперед та якісно змінювати Рівненщину», – зазначив Віталій Коваль.